Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagroda Pióro Biznesu

Inspiracją do działania dla Członków Stowarzyszenia są słowa Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego, wypowiedziane podczas wręczania nagrody "Pióro Businessu":

„Motorem rozwoju naszego miasta byli zawsze drobni wytwórcy i tak jest do dziś. Dziękuję Państwu za wszystko, co robicie dla Krakowa i jego rozwoju. Za to, że przynosicie naszemu miastu i regionowi sławę na cały świat.”

- Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski

Pióro Biznesu przyznawane jest z inicjatywy Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Business" firmom, które działają w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Statuetkę zaprojektował prof. Marian Konieczny, były rektor Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Nagrody są wyrazem uznania dla przedsiębiorców za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, wprowadzanie innowacji, działania na rzecz jakości produkcji, za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem oraz rzetelność i uczciwość w biznesie.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png