Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Krak-Business

Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Business" jest niezależną organizacją ludzi biznesu, przedsiębiorców, właścicieli i szefów czołowych firm w województwie małopolskim, która rozpoczęła działalność w 2003 roku.

Nadzór nad działalnością Stowarzyszenia sprawuje Prezydent Miasta Krakowa.

"Krak-Business" wspiera działalność gospodarczą firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu, stawia na rozwój pozytywnych relacji biznesowych opartych na zaufaniu, doświadczeniu i przyjaźni oraz dba o budowanie konstruktywnego dialogu pomiędzy przedstawicielami krakowskiego biznesu.

Poprzez swoje działania Krak-Business buduje pozytywny wizerunek przedsiębiorczości i przedsiębiorców sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, co przyczynia się do rozwoju przedsiębiorczości oraz wzrostu gospodarczego regionu i owocuje wzrostem inwestycji w Małopolsce.

Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Business" w Krakowie zostało zawiązane aktem założycielskim sporządzonym u notariusza w dniu 29.07.2003 r.

Pierwszy Zarząd Stowarzyszenia działał w następującym składzie:

Tomasz Kowalski - Prezes Zarządu

Ryszard Księżyk - Wiceprezes Zarządu

Antoni Nowakowski - Wiceprezes Zarządu

Wpis Stowarzyszenia do rejestru przedsiębiorstw został dokonany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia - Wydział XI Gospodarczy Rejestrowy w dniu 10.10.2003 r. pod numerem KRS 0000175799

Od 2004 roku Stowarzyszenie posługuje się znakiem graficznym zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png