Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś krakowskim przedsiębiorcą, który każdego dnia stawia na rozwój i budowanie partnerskich relacji biznesowych zapraszamy do przystąpienia do naszego Stowarzyszenia.

Jako członek Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Business" komunikujesz szerokiemu odbiorcy, że w swojej pracy kierujesz się etyką, rzetelnością i uczciwością.

Twoja działalność w ramach Stowarzyszenia pomoże Ci w osiągnięciu pozycji lidera a Twoja wiedza i doświadczenie będą wsparciem dla pozostałych Członków w ich dążeniu do sukcesu zawodowego i osobistego.

Członkostwo.

Zgodnie ze statutem istnieją trzy następujące rodzaje członkostwa: Członek Zwyczajny, Członek Wspierający, Członek Honorowy.

Aktualnie obowiązujące warunki przystąpienia do stowarzyszenia:

Członka Zwyczajnego: wpisowe 900,00 zł jednorazowo, roczna składka członkowska 300,00 zł

Członka Wspierającego: składka roczna nie mniej niż 2000,00 zł

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jako członek "Krak-Business'u" masz możliwość:

● poznać liderów biznesu,

● wspólnie promować firmy należące do stowarzyszenia, dzięki uczestnictwu w wielu imprezach,

● uczestniczyć w spotkaniach, na których:   

- będziesz miał okazję nawiązać relacje biznesowe, przedstawić swoją ofertę i zakres działania oraz poznać obszar działania pozostałych członków a budując stałe   relacje przyczynisz się nie tylko do rozwoju własnej firmy, ale całej gospodarki regionu,

- będziesz brał udział w szkoleniach, które pomogą udoskonalić Twój biznes oraz korzystać  z rad i doświadczenia współczłonków,

- będziesz miał okazję spotkania z władzami miasta i omówienia strategii rozwoju, stymulowania nowych inwestycji oraz współpracy ponadregionalnej.

Kontakt

 

Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw  "Krak-Business"

ul. Malborska 65

30-646 Kraków

tel. 535 100 130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Pliki do pobrania dla nowych członków:

Ankieta oraz Deklaracja członkostwa.

Jak do nas trafić?

 

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png