Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie współpracy oraz życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych od Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Adama Abramowicza.

Czytaj więcej...

ŻEGNAMY ANDRZEJA STEFANIKA

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci Kolegi Andrzeja Stefanika wieloletniego aktywnego członka i Wiceprezesa Zarządu Stowarzyszenia Krak-Business. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw Krak-Business w Krakowie.

Czytaj więcej...

Uroczyste spotkanie świąteczne Wielkanocne

Członkowie Stowarzyszenia Krak-Business wzięli udział w tradycyjnym, uroczystym  spotkaniu  świątecznym wielkanocnym w dniu 16 kwietnia 2019 r. w sali konferencyjnej Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych Pl. Wolnica 7 w Krakowie.

Spotkanie ogólne debata kandydatów opozycji

W dniu 25 września 2019r. w siedzibie Stowarzyszenia w Krakowie przy  ul. Malborskiej 65,  sala nr 417 piętro IV (budynek Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy) Przedstawiciele Stowarzyszenia Krak-Business uczestniczyli w  spotkaniu - DEBACIE kandydatów demokratycznej opozycji  do parlamentu – wybory 2019 – o gospodarce, polityce, ustroju… „BEZ PUSTYCH DEKLARACJI”.

Czytaj więcej...

Uroczystość wręczenia statuetek „Pióra Businessu” w Urzędzie Miasta Krakowa

Uroczystość wręczenia nagród, statuetek „Pióra Businessu” odbyła się jak co roku , tradycyjnie w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych w dniu 10 czerwca 2019r. Statuetki „Pióra Businessu” zostały wręczone przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png